W październiku przystąpiliśmy do wymiany wszystkich domofonów na plebani. Po kilkunastu latach większość starego sprzętu po prostu nie działała. Niezawodni Panowie Adam Moniński i Marek Czerwiński przez kilka dni walczyli z wiązką kabli i nowym sprzętem. Ostatecznie wszystko zadziałało zgodnie z planem i już wiemy kogo wpuszczamy do plebanijnego domu.