Wspólnota Młodszej Młodzieży na początku lipca udała się na upragniony wyjazd na Kaszuby. Może i czas nie był zbyt długi to z pewnością był bardzo dobrze przez nas wykorzystany. Nie traciliśmy nawet chwili. Był czas na integrację, ale również na wspólną modlitwe i Eucharystię. Bardzo dziękujemy Panu Bogu iż mimo kapryśnej pogody ("dziwnym trafem") ciemne chmury zawsze nas omijały... :)