"W zdrowym ciele, zdrowy duch".
Kierując się tym mottem jak co sobotę, poszliśmy na halę, żeby się poruszać przed powrotem do szkoły i dotlenić nasze szare komórki. Nieważny był wynik, ale wspólna zabawa.
Cieszymy się, że odwiedziła nas Olimpia, która na stałe mieszka w Niemczech, ale sercem cały czas jest z nami.