23 listopada 2014

"Nasze Pielgrzymowanie"

Spotkanie DA "Lux Cordis" z ciekawymi gośćmi

W Niedzielę 23 listopada, członkowie Duszpasterstwa Akademickiego "Lux Cordis" dzielili się świadectwami swojego pielgrzymowania. Dominika i Marta opowiadały o pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, a Ada, Kinga i Mateusz o pieszej pielgrzymce do grobu św. Jakuba.

Te dwa fascynujące świadectwa ukazały nam piekno pokonywania trudności, przyjaźni, dobra i działalności Pana Boga.

Pamiętajmy, że każdy z nas jest pielgrzymem - pielgrzymuje drogą własnego życia, a celem jest Niebo. Życzymy każdemu z Was dotarcia do tego CELU :)

 

ks. Mateusz

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
231 0.04489803314209