W Niedzielę 23 listopada, członkowie Duszpasterstwa Akademickiego "Lux Cordis" dzielili się świadectwami swojego pielgrzymowania. Dominika i Marta opowiadały o pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, a Ada, Kinga i Mateusz o pieszej pielgrzymce do grobu św. Jakuba.
Te dwa fascynujące świadectwa ukazały nam piekno pokonywania trudności, przyjaźni, dobra i działalności Pana Boga.
Pamiętajmy, że każdy z nas jest pielgrzymem - pielgrzymuje drogą własnego życia, a celem jest Niebo. Życzymy każdemu z Was dotarcia do tego CELU :)