W minionym tygodniu wymieniliśmy drzwi w przedsionku kościoła. Stare, po 22 latach eksploatacji, zostały wymontowane a na ich miejsce firma Dremig ze Straszyna zamontowała nowe - dębowe wpisujące się w cały wystrój naszej świątyni. Mam nadzieję iż te również będą służyły przez wiele lat.