W związku z wieloletnią tradycją, po świętach Bożego Narodzenia, pragniemy odwiedzić naszych parafian z wizytą duszpasterską czyli kolędą. Prosimy zatem o wyrażenie gotowości spotkania z kapłanem w swoim mieszkaniu i wypełnienie formularza wyłożonego za ławkami lub zgłoszenie za pomocą internetu.
Zapisy trwały do 21 grudnia.
Przewidujemy także kolędowe spotkania modlitewne dla poszczególnych bloków w kościele. Szczegółowy plan podamy na początku nowego roku.