26 czerwca 2026
Wspólnota Jezusowej Łodzi zakończyła rok duszpasterski uroczystą Mszą świętą sprawowaną w kaplicy sióstr Betanek, 23 czerwca 2026 r., po której odbyła się krótka agapa. Wcześniej, w niedzielę 21 czerwca 2026r., uwielbialiśmy Boga w czasie wystawienia Najświętszego Sakramentu połączonego z modlitwą wstawienniczą. We wtorek 16 czerwca odbyło się spotkanie podsumowujące. W czasie tego spotkania, oprócz modlitwy dziękczynnej na miniony rok i dzieła jakie podjęliśmy, była też okazja do dzielenia się owocami jakie stały się naszym udziałem. Wiele osób z radością opowiadało o tym czego doświadczyli w minionym roku duszpasterskim. Wspólnie podziękowaliśmy za wszystkie dzieła, jakie Bóg pozwolił nam zrealizować w tym roku duszpasterskim i z radością podzieliliśmy się świadectwami naszych duchowych przeżyć. Na zakończenie podjęliśmy, jak co roku w czasie wakacji, wzajemną modlitwę za siebie. Każdy z członków wspólnoty otacza modlitwą wylosowaną przez siebie osobę aby ją wspierać, ale też otrzymać wsparcie modlitewne. Niech na czas wypoczynku Bóg nam błogosławi, abyśmy wszyscy z radością i wypoczęci mogli się spotkać po wakacjach.