9 września 2012
Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie związane z wyjazdem rowerowym i autokarowym do Matemblewa. Piękna pogoda sprawiła iż w Matemblewie było ponad 200 osób. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji tego przedsięwzięcia jak również tym, którzy dotarli innymi środkami komunikacji.