30 maja 2013
Wspólnoty Ermu, Lux Cordis, Duszpasterstwa Akademickiego i Jezusowej Łodzi, w godzinach popołudniowych, w Boże Ciało, udały się na Długi Targ by uczestniczyć w koncercie Ewangelizacyjnym "Katolicy na ulicy". W ten sposób chcieliśmy w gronie przyjaciół i znajomych przyznać się do Jezusa; ukazać światu, że to On jest naszym jedynym Bogiem i Panem. Pogoda dopisała. Było miejsce na wspólną modlitwę i zabawę. Dziękuję wszystkim za udział, a przede wszystkim za świadectwo Waszej wiary.