10 czerwca 2012
10 czerwca tradycyjnie już z przedszkolakami, rodzicami i dziadkami udaliśmy się do Leśniczówki w Gołębiewie, aby tam świętować Dzień Dziecka. Pogoda była świetna, humory dopisywały, frekwencja rewelacyjna. Były kiełbaski, gry, zabawy i urodzinowy tort. Nad całością czuwały Panie Ania i Kasia oraz Siostra Justyna. W tym zespole przygotowują także cotygodniową katechezę dla najmłodszych. Zapraszamy rodziców z przedszkolakami w każą sobotę o godz. 10.00 do salki na plebani.