Kolejna niedziela z bezdomnymi na Gdańskiej Zaspie w parafii Opatrzności Bożej. Tym razem w modlitwie uczetniczyła nasza młodzież. Na fb profilu "Boskiego prysznica" czytamy:
"Zespół TCHNIENIE ze Wspólnoty młodzieżowej Lux Cordis działającej w parafii św. Brata Alberta zadbał dzisiaj o piękną oprawę Mszy Świetej bo przekaz Ewangelicznej Miłości dotyczy każdego, i zaprasza do aktywnej wiary katolików w każdym wieku... staraliśmy się w posługach, jak zawsze, żeby zspokoić naszym braciom i siostrom najpotrzebniejsze defcyty. Na pierwszym miejscu karmimy bo jak burczy w brzuchu, to nic nie jest ważne, więc gorący posiłek musi być. Rozdawaliśmy też ciepłą odzież, szczególnie kurtki i buty, za które Wam bardzo dziękujemy. Były też kąpiele. Tu na Zaspie wciąż można z nich skorzystać. Można było też zwodowo się ostrzyc i wymienić odzież. To są takie "cukierki" od Boga a istotą posługi jest spotkanie, rozmowa, słuchanie, odkrywanie prawdy o Chrystusie. Tą główną misję określają te same napisy na kazdej łazience: oddaj serce Jezusowi, bo tylko w ten sposób człowiek może być szczęśliwy i zacząć żyć na nowo w wolności od przywiązań".
Bardzo dziękujemy zespołowi TCHNIENIE za przyjęcie zaproszenia do wspólnej niedzielnej modlitwy :)