We wrześniu wspólnota postakademicka Amen. będąca najstarszą gałęzią Lux Cordis rozpoczęła kolejny rok fomacyjny.
Oczywiście nie mogło zabraknąć Eucharystii w amenowym duchu, a po niej radosnej integracji.
Ramowy plan naszych spotkań formacyjnych to:
1. pierwszy poniedziałem miesiąca 19:00 Msza Święta "kontemplacyjna" + integracja
2. drugie poniedziałek miesiąca to konferencje biblijne ks. Wiktora
3. trzeci poniedziałek to warsztaty psychologiczne prowadzone przez niezastąpioną panią Alicję Szarecką
4. czwarty poniedziałek to Lectio Divina
Zapraszamy wszystkich powyżej 25 roku życia :)