W niedzielę 8 grudnia ks. Stanisław Pamuła odprawił mszę św. prymicyjną. Święcenia kapłańskie przyjął kilka dni wcześniej w katedrze w Oban w diecezji Argyll and the Isles na terenie Szkocji. W modlitwie dziękczynnej w naszym kościele uczestniczyła grupa wiernych ze Szkocji wraz z ks. Biskupem Jesephem Anthonym Toal i dwoma innymi kapłanami. Ks. Stanisław jest osiemnastym męskim powołaniem z naszej parafii. Bogu niech będą dzięki...