10 grudnia 2013

Msza św. prymicyjna Ks. Stanisława Pamuły

Nowy kapłan z naszej parafii będzie pracował w Szkocji

W niedzielę 8 grudnia ks. Stanisław Pamuła odprawił mszę św. prymicyjną. Święcenia kapłańskie przyjął kilka dni wcześniej w katedrze w Oban w diecezji Argyll and the Isles na terenie Szkocji. W modlitwie dziękczynnej w naszym kościele uczestniczyła grupa wiernych ze Szkocji wraz z ks. Biskupem Jesephem Anthonym Toal i dwoma innymi kapłanami. Ks. Stanisław jest osiemnastym męskim powołaniem z naszej parafii. Bogu niech będą dzięki...

ks. Proboszcz

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
231 0.061305999755859