6 grudnia 2013

Spotkanie mikołajkowe

Duszpasterstwo młodzieży "Lux Cordis" i młodzież przygotowująca się do Bierzmowania

W pierwszy piątek miesiąca w grudniu, przypadło wspomnienie św. Mikołaja. Duszpasterstwo młodzieży "Lux Cordis" po Mszy św. o godzinie 19.15 postanowiło zorganizować wieczór mikołajkowy.

Do wspólnego świętowania zaprosiliśmy osoby przygotowujące się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Towarzyszyła nam świetna zabawa i oczywiście nie zabrakło prezentów:)

Zapraszamy wszystkich młodych do naszej Wspólnoty. Spotkania odbywają się w piątki o godzinie 19.15 w salce na plebani. 

x. Mateusz

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
231 0.046277046203613