W pierwszy piątek miesiąca w grudniu, przypadło wspomnienie św. Mikołaja. Duszpasterstwo młodzieży "Lux Cordis" po Mszy św. o godzinie 19.15 postanowiło zorganizować wieczór mikołajkowy.
Do wspólnego świętowania zaprosiliśmy osoby przygotowujące się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Towarzyszyła nam świetna zabawa i oczywiście nie zabrakło prezentów:)
Zapraszamy wszystkich młodych do naszej Wspólnoty. Spotkania odbywają się w piątki o godzinie 19.15 w salce na plebani.