W sobotę, 18 lutego, w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Gdyni Ks. Arcybiskup Metropolita Tadeusz Wojda właczył do grona nadzwyczajnych szafarzy Komunii Św. 28 mężczyzn. Wśród nich był nasz parafianin dr Tomasz Snarski. Pan Tomasz będzie wspierał kapłanów w udzielaniu Komunii Świętej oraz zanosił Chrystusa osobom chorym i niepełnosprawnym. Gratulujemy Panu Tomaszowi i prosimy o przyjęcie Jego posługi z życzliwością i zrozumieniem.