Nasze charytatywne dzieło trwa a nawet się rozwija. W każde wtorkowe popołudnie gościmy tych, którzy potrzebują wsparcia zarówno duchowego jak i materialnego. Z kazdm tygodniem przybywa naszych podopiecznych ale także i woluntariuszy, którzy poświecaja swój czas. Nie brakuje również osób, które przynoszą dary serca. Dziękujemy WSZYSTKIM a zwłaszcza Wspólnocie Żywego Różańca, która w ostatnim czasie przekazała na pomoc bezdomnym część swoich składek.
Chcesz dołączyć do darczyńców? CZEKAMY - jesteśmy w każdy wtorek od 15.00 do 17.00 :)