We wtorek 31 stycznia odbyło się spotkanie opłatkowe dla członków Chóru sw. Brata Alberta. Była modlitwa, życzenia, rozmowy i mnóstwo dobrego jedzenia. Piekny wspólnotowy wieczór... Bogu niech bedą dzięki.
6 lutego 2023
We wtorek 31 stycznia odbyło się spotkanie opłatkowe dla członków Chóru sw. Brata Alberta. Była modlitwa, życzenia, rozmowy i mnóstwo dobrego jedzenia. Piekny wspólnotowy wieczór... Bogu niech bedą dzięki.
ks. Proboszcz