W dniu 8 stycznia gościliśmy, jak co roku, rodziców naszych księży. Była wspólna Eucharstia a nastepnie niedzielny obiad. Podczas modlitwy dziękowaliśmy za nasze rodziny a przy stole wspominaliśmy minione lata. Nasi rodzice szczęśliwi i docenieni również wyrazli wdzieczność za możlwość spotkania.