Po wakacyjnej przerwie rozpoczęliśmy katechezę dla najmłodzej grupy- przedszkolaków. Co sobotę spotykamy się w parafialnej salce o godzinie 10.00, by wspólnie z księdzem Bartkiem wprowadzać przedszkolaki w świat Bożych tajemnic. Do tej pory dzieci odkrywały, że Pan Bóg jest ich przyjacielem, że posłał do nich aniołów, aby ich strzegli, że Maryja podpowiada nam jak znależć drogę do Boga oraz jak ważne jest świętowanie niedzieli. Zapraszamy na nasze spotkania.