W sobotę 8 czerwca zakończyliśmy kolejny rok katechezy dla przedszkolaków. Uśmiechnięte buzie najmłodszych i wdzięczność rodziców utwierdziły nas w przekonaniu iż te zajęcia mają głęboki sens i znaczenie. Dziękujemy Pani Ani Sitarskiej za kreatywność i zaangażowanie oraz Siostrze Justynie i Kasi Sitarskiej za wszelaką pomoc.