Jak co roku, 25 lipca, w liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa na wspólnej modlitwie gościiśmy kierowców i uczestników ruchu drogowego. Po wspólnej Eucharystii ks. Maciej poświęcił wszystkie pojazdy i ich właścicieli, którzy dumnie stali przy swoich środkach transportu. Zapraszamy do obejrzenia foto galerii :)