Piknik Dobrego Słowa
Na zakończenie roku akademickiego spotkaliśmy się na pikniku podsumowującym miniony rok. Na miejsce naszegospotkania wybraliśmy piękny choć trochę mało znany ogród naszej parafii. Był to przesympatyczny czas, w którym mogliśy się jeszcze bardziej zintegrować :)
zespół Dobre Słowo