W Niedzielę 29 maja nasza zakrystianka Siostara Gracja złożyła w Zgromadzeniu Sióstr Rodziny Betańskiej Wieczystą Profesję Zakonną i na zawsze złączyła swoje życie z Jezusem Chrystusem Najwyższym Kapłanem. Uroczystość odbyła się w kaplicy Domu Generalnego Sióstr Betanek w Kazimierzu Dolnym. W tym dniu towarzyszyły Jej licznie zgromadzone współsiostry oraz mama wraz z najbliższą rodziną. Gratulujemy Siosrze Gracji i wspieramy modlitwą.