W niedziele 27 stycznia odbył się koncert kolęd. Wykonawcy to Chór Parafialny pod dyrekcją Anny Terech, Młodzieżowa Schola Liturgiczna Lux Cordis pod dyrekcją Krzysztofa Żtgowskiego oraz zespół muzyczny Aurea Dicta pod kierownictwem Jagody Wesołowskiej. Nasi parafianie nie zawiedli. Trochę posłuchali, ale też pośpiewali...