27 grudnia 2012

Spotkanie opłatkowe

Liturgiczna Służba Ołtarza

Liturgiczna Służba Ołtarza, swoje coroczne spotkanie opłatkowe przeżyła zaraz po świętach Bozego Narodzenia. Ministranci i lektorzy spotkali się na wspólnym śpiewie kolęd, składaniu życzeń i poczęstunku wraz z opiekunem - ks. Bogdanem oraz ks. Proboszczem i s. Justyną. Życzeniom, podziękowaniom i słowom życzliwości nie było końca. Nie zabrakło również słodkości, upominków oraz nagród za piękną i sumienną służbę przy ołtarzu.

x. Bogdan

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
231 0.046900987625122