Liturgiczna Służba Ołtarza, swoje coroczne spotkanie opłatkowe przeżyła zaraz po świętach Bozego Narodzenia. Ministranci i lektorzy spotkali się na wspólnym śpiewie kolęd, składaniu życzeń i poczęstunku wraz z opiekunem - ks. Bogdanem oraz ks. Proboszczem i s. Justyną. Życzeniom, podziękowaniom i słowom życzliwości nie było końca. Nie zabrakło również słodkości, upominków oraz nagród za piękną i sumienną służbę przy ołtarzu.