W niedzielę, 13 marca, odbyła się w naszym kościele promocja ministrantów, którzy zdobywają kolejne stopnie wtajemniczenia w ramach Liturgicznej Slużby Ołtarza. Gratulujemy chłopcom, rodzicom i wszystkim, którzy troszczą się o piekno liturgii w naszej parafii.