We wtorkowy wieczór spora grupa młodzieży akademickiej miała możliwość uczestniczyć w spotkaniu z egzorcystą Archidiecezji Gdańskiej. Naszym gościem był ks. Jerzy Skiba, który z ogromną fascynacją, a przede wszystkim głęboką wiarą opowiadał nam o swoim doświadczeniu z żywym Jezusem.
Ks. Jerzy ukazał nam podstawowe wiadomości dotyczące zniewolenia i opętania przez złego ducha, a także zwrócił uwagę na niektóre zagrożenia duchowe.
Dziękujemy naszemu gościowi za przyjęcie zaproszenia i ubogacający wykład połączony z dyskusją.
Jezus Chrystus jest naszym jedynym Panem, więc nie mamy się czego lękać. Chwała Panu!