Jak co roku 11 lutego, w liturgiczne wspomnienie MB z Lourdes, celebrowaliśmy uroczystą Mszę Świętą dla cierpiących. Podczas wspólnej modlitwy nasi seniorzy mogli także przyjąć Sakrament Chorych.
16 lutego 2022
Jak co roku 11 lutego, w liturgiczne wspomnienie MB z Lourdes, celebrowaliśmy uroczystą Mszę Świętą dla cierpiących. Podczas wspólnej modlitwy nasi seniorzy mogli także przyjąć Sakrament Chorych.
ks. Proboszcz