4 września 2021

Symbole ŚDM w naszym kościele

Foto relacja

We wtorek, 31 sierpnia, gościliśmy w naszej parafii symbole Światowych Dni Młodzieży. Piękny, modlitewny wieczór rozpoczął się o godz. 19.30. Wówczas przywitaliśmy symbole w gronie młodzieży, kapłanów i ks. Arcybiskupa Tadeusza Wojdy, który następnie, przewodniczył uroczystej Eucharystii. Tego wieczoru nie zabrakło uwielbienia, które muzycznie opracowała młodzież z zespółów Holy Wins i Dore Słowo. Mieliśmy także możliwość wysłuchania konferencji ks. Mariusza Wilka dyretora ŚDM w Polsce oraz świadectw i wspomnień, które przygotowała młodzież z Chwaszczyna. Uwieńczeniem tego wydarzenia była indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu. Za ten czas - Bogu i wszystkim ludziom dobrej woli - niech będą dzięki... zapraszamy do obejrzenia foto relacji

ks. Proboszcz

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
231 0.045716047286987