Liturgiczna Służba Ołtarza właśnie wróciła z tygoniowego obozu ministranckiego. Nasz plan był bardzo intensywny, dzień zaczynaliśmy modlitwą, później było śniadanie, Eucharystia i szereg atrakcji przygotowanych przez organizatora obozu. Atrakcje, w których uczestniczyliśmy, to m.in. laserowy paintball, park wodny, wyścigo rowerowymi gokartami, przejażdżka quadami, ścianka wspinaczkowa, skuter wodny (tzw. banan),tor przeszkód komandos, czy park linowy. Oczywiście pod czujnym okiem tarowników korzystaliśmy także z kąpieliska. Najczęściej jednak graliśmy w siatkówkę, która okazała się naszym ulubionym sportem. Poza tym graliśmy w piłkę nożną. Ostatni mecz na "Wembley" wygraliśmy 3:1 z LSO z Żukowa.
ks. Wiktor