W ramach wakacyjnych wypraw w plener tym razem ks. Mateusz zaprosił młodzież na rajd brzegiem morza do Gdyni. Na zdjęciach można zobaczyć piękno naszego Wybrzeża oraz ciekawostki napotkane po drodze.
9 sierpnia 2012
W ramach wakacyjnych wypraw w plener tym razem ks. Mateusz zaprosił młodzież na rajd brzegiem morza do Gdyni. Na zdjęciach można zobaczyć piękno naszego Wybrzeża oraz ciekawostki napotkane po drodze.
ks. Proboszcz