W sobotę 19 czerwca zakończylismy kolejny rok pracy z przedszkolakami :) dziekujemy Pani Kasi i Pani Dominice oraz ks. Pawłowi za bardzo kreatywne zajęcia. Dzieci bardzo chętnie w nich uczestniczyły. Już dzisiaj zapraszamy na kolejne spotkania po wakacjach