21 czerwca 2021

Ognisko z bierzmowanymi

W sobotę 19 czerwca udaliśmy się do Parku Reagana wraz z animatorami i bierzmowanymi, aby przy ognisku podsumować miniony rok przygotowań. Temperatura, która tego dnia przekraczała 30 stopni, nie przeszkodziła nam we wspólnym świętowaniu. Zebrało się nas około 30 osób. Część rekreacyjną poprowadził dla nas Sebastian, który uczył nas tańców i zabaw. Ksiądz Dawid podziękował animatorom za ich ogrom pracy przez ostatni rok. Rozpoczęliśmy i zakończyliśmy nasz dzień modlitwą.

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
231 0.057066917419434