W sobotę 19 czerwca udaliśmy się do Parku Reagana wraz z animatorami i bierzmowanymi, aby przy ognisku podsumować miniony rok przygotowań. Temperatura, która tego dnia przekraczała 30 stopni, nie przeszkodziła nam we wspólnym świętowaniu. Zebrało się nas około 30 osób. Część rekreacyjną poprowadził dla nas Sebastian, który uczył nas tańców i zabaw. Ksiądz Dawid podziękował animatorom za ich ogrom pracy przez ostatni rok. Rozpoczęliśmy i zakończyliśmy nasz dzień modlitwą.