5 sierpnia 2012

Gdańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

Rekolekcje w drodze

W tym roku liczne grono naszych młodych, i nie tylko, parafian wyruszyło na pielgrzymi szlak. Pod duchową opieką Ks. Bogdana i Ks. Krzysztofa oraz Siostry Justyny przeżywają rekolekcje w drodze. Życzymy wszystkim, aby szczęśliwie dotarli do tronu Jasnogórskiej Pani i w kaplicy Cudownego Obrazu powierzyli wszystkie pielgrzymie intencje.

ks. Proboszcz

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
231 0.052778959274292