Tym razem we wtorkowy poranek dzieci i młodzież pod opieką Ks. Mateusza i Siostry Justyny wyruszyli do oliwskiego Zoo. Po drodze podziwiali także piękno parku oliwskiego, katedrę oraz widoki z wieży widokowej na Pachołku.
24 lipca 2012
Tym razem we wtorkowy poranek dzieci i młodzież pod opieką Ks. Mateusza i Siostry Justyny wyruszyli do oliwskiego Zoo. Po drodze podziwiali także piękno parku oliwskiego, katedrę oraz widoki z wieży widokowej na Pachołku.
ks. Proboszcz