Od kilku lat pod okiem Pani Ani Sitarskiej odbywają się sobotnie zajęcia dla przedszkolaków. Katecheza dla najmłodszych cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci i rodziców. W piękną czerwcową sobotę zakończyliśmy rok szkolny 2011/2012. Były dyplomy, pamiątkowe książki i wiele, wiele dziecięcych uśmiechów... Dziękujemy Pani Ani oraz Siostrze Justynie i Kasi Sitarskiej, które dzielnie pomagały w realizacji programu autorskiego "Spotkania z Biblią dla najmłodszych".