22 lipca 2012

Zakończenie roku szkolnego dla przedszkolaków

Katecheza dla najmłodszych

Od kilku lat pod okiem Pani Ani Sitarskiej odbywają się sobotnie zajęcia dla przedszkolaków. Katecheza dla najmłodszych cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci i rodziców. W piękną czerwcową sobotę zakończyliśmy rok szkolny 2011/2012. Były dyplomy, pamiątkowe książki i wiele, wiele dziecięcych uśmiechów... Dziękujemy Pani Ani oraz Siostrze Justynie i Kasi Sitarskiej, które dzielnie pomagały w realizacji programu autorskiego "Spotkania z Biblią dla najmłodszych".

ks. Proboszcz

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
231 0.075376033782959