26 kwietnia 2015

Spotkanie z ks. dr. Jackiem Nawrotem

Duszpasterstwo Akademickie "Lux Cordis"

Podczas spotkania Duszpasterstwa Akademickiego, wysłuchaliśmy wykładu ks. dr. Jacka Nawrota na temat "Kierownictwa Duchowego".

Ks. Jacek był wieloletnim ojcem duchowym w Gdańskim Seminarium Duchownym, a aktualnie posługuje w parafii św. o Pio w Gdańsku-Ujeścisku.

Dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniu i zachęcamy do odnajdywania swoich kierowników duchowych.

 

ks. Mateusz

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
231 0.079833984375