Podczas spotkania Duszpasterstwa Akademickiego, wysłuchaliśmy wykładu ks. dr. Jacka Nawrota na temat "Kierownictwa Duchowego".
Ks. Jacek był wieloletnim ojcem duchowym w Gdańskim Seminarium Duchownym, a aktualnie posługuje w parafii św. o Pio w Gdańsku-Ujeścisku.
Dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniu i zachęcamy do odnajdywania swoich kierowników duchowych.