23 kwietnia 2015

Wystawa Biblii w naszej parafialnej bibliotece

Przeżywany w polskim Kościele VII Tydzień Biblijny nie mógł pozostać bez echa w naszej parafialnej bibliotece im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Biblia to przecież matka wszystkich ksiąg. Ktoś powiedział nawet, że wszystkie inne książki to tak naprawdę przypisy do Świętej Księgi chrześcijan. Na wystawie zostały zgromadzone różne wydania i tłumaczenia Pisma Świętego. Jest też ogrom opracowań i publikacji dotyczących tematu. Wystawę można nawiedzić po umówieniu się z ks. Tadeuszem. Uczyniła to już część lektorów z naszej wspólnoty.

ks. Krzysztof

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
231 0.10282206535339