Ministranci młodsi po szkolnych zmaganiach w dniach 9-12 lipca wypoczywali w Sulicicach. Ks. Bogdan wraz z kilkoma lektorami przygotował atrakcyjny program o czym możemy się przekonać oglądając galerię zdjęć.
12 lipca 2012
Ministranci młodsi po szkolnych zmaganiach w dniach 9-12 lipca wypoczywali w Sulicicach. Ks. Bogdan wraz z kilkoma lektorami przygotował atrakcyjny program o czym możemy się przekonać oglądając galerię zdjęć.
ks. Proboszcz