10 czerwca 2012

Dzień Dziecka z przedszkolakami w Leśniczówce Gołębiewo

10 czerwca tradycyjnie już z przedszkolakami, rodzicami i dziadkami udaliśmy się do Leśniczówki w Gołębiewie, aby tam świętować Dzień Dziecka. Pogoda była świetna, humory dopisywały, frekwencja rewelacyjna. Były kiełbaski, gry, zabawy i urodzinowy tort. Nad całością czuwały Panie Ania i Kasia oraz Siostra Justyna. W tym zespole przygotowują także cotygodniową katechezę dla najmłodszych. Zapraszamy rodziców z przedszkolakami w każdą sobotę o godz. 10.00 do salki na plebani.

ks. Proboszcz

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
231 0.047566890716553