Wreszcie udało się nam spotkać w kościele! Podczas naszego „Popołudnia z Jezusem” wysłuchaliśmy Słowa Bożego na temat: Od smutku do radości dziecka Bożego. Byliśmy na spacerze, odmówiliśmy w parku Koronkę do Bożego Miłosierdzia oraz uczestniczyliśmy w adoracji, spowiedzi i Mszy Świętej. Dzień ten przygotowali dla nas ks. Paweł wraz z animatorami. Teraz szczególnie doceniamy ten czas, gdyż przez pandemię rzadko się widzimy po za ekranem komputera…