14 marca 2021

"POPOŁUDNIE Z JEZUSEM"

Wspólnota Młodszej Młodzieży

Wreszcie udało się nam spotkać w kościele! Podczas naszego „Popołudnia z Jezusem” wysłuchaliśmy Słowa Bożego na temat: Od smutku do radości dziecka Bożego. Byliśmy na spacerze, odmówiliśmy w parku Koronkę do Bożego Miłosierdzia oraz uczestniczyliśmy w adoracji, spowiedzi i  Mszy Świętej. Dzień ten przygotowali dla nas ks. Paweł wraz z animatorami. Teraz szczególnie doceniamy ten czas, gdyż przez pandemię rzadko się widzimy po za ekranem komputera…

ks. Paweł

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
230 0.06171703338623