Czy jeśli jakieś wydarzenie odbywa się po raz drugi, można powiedzieć, że mamy do czynienia z tradycją? Jeśli tak, to w drugi dzień Wielkanocy Wspólnota Młodzieżowa Lux cordis w podziemiach plebanii urządziła TRADYCYJNĄ noc filmową. Pierwsza odbyła się w czasie Bożego Narodzenia. Zabawa, jak zresztą poprzednio, była przednia, co widać w załączonej galerii… ;)