Od II niedzieli wielkopostnej 1 marca do środy 4 marca 2015 w naszej parafii odbyły się rekolekcje. Były one podzielone dla trzech grup: dzieci młodsze (kl. 0-III), dzieci starsze (kl. IV-VI) oraz młodzież gimnazjalna. Prowadził je ks. Grzegorz Mnich, który na co dzień pracuje w parafii Najświętszej Maryi Panny w Gdyni.