✝️Ostatni weekend część naszej wspólnoty spędziła na rekolekcjach wielkopostnych w Swarzewie. Poprzez wspólną Eucharystię, modlitwę brewiarzem, rozważanie Pisma Świętego i adorację zyskaliśmy szansę na spotkanie z Bogiem w ciszy swojego serca, co (niestety) często umyka nam w gąszczu codziennych spraw i obowiązków. Nie zabrakło również czasu na rozmowy i spacer nad morze.
Natomiast w niedzielę chłopacy z okazji Dnia Kobiet przygotowali dla dziewczyn niespodziankę-prawdziwie słodkie śniadanie????