????Nowy rok najlepiej zacząć z Panem Bogiem. Dlatego naszym pierwszym tegorocznym spotkaniem była Eucharystia. Podczas wtorkowej Mszy Świętej modliliśmy się za osoby z naszej wspólnoty urodzone w styczniu.
7 stycznia 2020
????Nowy rok najlepiej zacząć z Panem Bogiem. Dlatego naszym pierwszym tegorocznym spotkaniem była Eucharystia. Podczas wtorkowej Mszy Świętej modliliśmy się za osoby z naszej wspólnoty urodzone w styczniu.