W miniony weekend Wspólnota Młodzieżowa Lux cordis przeżywała swoje dni skupienia. Spędzililiśmy je w kaszubskim Gowidlinie. Po drodze z motoryzacyjnymi przygodami wzięliśmy udział we Mszy św. i do późnych wieczornych godzin adorowaliśmy Jezusa Eucharystycznego. Sobotni poranek to jutrznia i okazja do świadectwa i pogłębienia swojej wiedzy na temat sakramentu spowiedzi. Duchowy blok zakończyła Msza św. A po obiedzie... gry i zabawy integracyjne do późnego wieczora. Punktem kulminacyjnym ostatniego dnia wyjazdu była wizyta w parafialnym kościele, gdzie wraz z miejscową wspólnotą wzięliśmy udział w Eucharystii. Po obiedzie i krótkim podsumowaniu odmówiliśmy koronkę do Miłosierdzia Bożego i opuściliśmy Gowidlino. Spędzony wspólnie czas był okazją do zbliżenia się do Pana Boga i drugiego człowieka. Wykorzystaliśmy go maksymalnie, za co Chwała Panu! ;)
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w przygotowaniu wyjazdu: pani Julicie i jej mężowi Adamowi za udostępnienie domku, pani Alicji z http://www.masarniamajer.pl/ za kiełbę :) panu Witkowi, tacie Asi i ks. Wojtkowi za bezpieczne przewiezienie nas, pani Gosi za naczynia i kulinarne konsultacje i księdzu proboszczowi za konkretnie wyrażoną życzliwość :) Wyrazem naszej wdzięczności była Msza św. odprawiona w Waszej intencji.