Na zaproszenie ks. proboszcza Krzysztofa Kaoki z parafii pw. Matki Bożej Wniebowzięcia w Kończewicach, Chór Parafialny uczestniczył we Mszy św. i przedstawił krótki koncert pieśni maryjnych z okazji Uroczystości Niepokalanego Poczęcia NMP. Podczas mszy zaśpiewaliśmy „Raduj się ziemio”, „W Tobie jest światło”, „Modlitwę” i „Ave Maris Stella”. W czasie koncertu publiczność miała przyjemność wysłuchać następujących pieśni: „Ave Maria” Kverno, „O Matko Łaskawa”, „O Sanctissima”, „Anioł Pański”, „Dzwoneczek” i „Magnificat”. W dwóch ostatnich partie solowe pięknie zaśpiewała solistka Anna Jurek. Z owacji słuchaczy można wywnioskować, że koncert się podobał, a ks. proboszcz wyraził podziękowania i nadzieję, że spotykamy się nie po raz ostatni.
Po strawie duchowej był też czas na spotkanie przy stole przy smacznym cieście i herbatce.
Sylwia Stankiewicz