8 grudnia 2019

Chór Brata Alberta w Kończewicach

 Na zaproszenie ks. proboszcza Krzysztofa Kaoki z parafii pw. Matki Bożej Wniebowzięcia w Kończewicach, Chór Parafialny uczestniczył we Mszy św. i przedstawił krótki koncert pieśni maryjnych z okazji Uroczystości Niepokalanego Poczęcia NMP. Podczas mszy zaśpiewaliśmy „Raduj się ziemio”, „W Tobie jest światło”, „Modlitwę” i „Ave Maris Stella”. W czasie koncertu publiczność miała przyjemność wysłuchać następujących pieśni: „Ave Maria” Kverno, „O Matko Łaskawa”, „O Sanctissima”, „Anioł Pański”, „Dzwoneczek” i „Magnificat”. W dwóch ostatnich partie solowe pięknie zaśpiewała solistka Anna Jurek. Z owacji słuchaczy można wywnioskować, że koncert się podobał, a ks. proboszcz wyraził podziękowania i nadzieję, że spotykamy się nie po raz ostatni. 

Po strawie duchowej był też czas na spotkanie przy stole przy smacznym cieście i herbatce.

Sylwia Stankiewicz

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
230 0.080268144607544