22 marca 2014

Pomoc w rekolekcjach dla niepełnosprawnych w Pelplinie

Duszpasterstwo Akademickie Lux Cordis

W piątek 21 marca kilka osób z Duszpasterstwa Akademickiego Lux Cordis wzięło udział w rekolekcjach dla osób niepełnosprawnych i wolontariuszy organizowanych przez kleryckie koło "caritas" w Pelplinie.

Tematem tych rekolekcji było: "Zaufałem Panu i już!". Głównym punktem dnia była Eucharystia. Wsłuchiwaliśmy się również w liczne konferencje, był czas na wspólną modlitwę, adorację, spotkanie w grupach, rozmowy, a wieczorem gry i śpiewy. Podsumowaniem rekolecji były świadectwa uczestników.

Dzięki temu spotkaniu mogliśmy przeżyć niezwykły czas, podczas którego zwróciliśmy uwagę nie tylko na samych siebie, ale również na drugiego człowieka.

Marta Szewczyk

x. Mateusz

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
231 0.047545909881592