W piątek 21 marca kilka osób z Duszpasterstwa Akademickiego Lux Cordis wzięło udział w rekolekcjach dla osób niepełnosprawnych i wolontariuszy organizowanych przez kleryckie koło "caritas" w Pelplinie.
Tematem tych rekolekcji było: "Zaufałem Panu i już!". Głównym punktem dnia była Eucharystia. Wsłuchiwaliśmy się również w liczne konferencje, był czas na wspólną modlitwę, adorację, spotkanie w grupach, rozmowy, a wieczorem gry i śpiewy. Podsumowaniem rekolecji były świadectwa uczestników.
Dzięki temu spotkaniu mogliśmy przeżyć niezwykły czas, podczas którego zwróciliśmy uwagę nie tylko na samych siebie, ale również na drugiego człowieka.
Marta Szewczyk