16 marca 2014

Dni skupienia w Juracie

Duszpasterstwo Akademickie Lux Cordis

W dniach 14-16.03 grupa akademicka wraz z naszym duszpasterzem ks. Mateuszem i diakonem Piotrem wybrała się na rekolekcje wielkopostne do Juraty. Był to dla nas piękny czas, w którym mogliśmy 'zatrzymać się' i zastanowić nad naszą relacją z Bogiem, drugim człowiekiem i samym sobą.

Nasze dni skupienia rozpoczęliśmy od Nabożeństwa drogi krzyżowej - wyjątkowej, ponieważ każdy z nas przygotowywał jedną ze stacji. Szliśmy wzdłuż morza i ulic, które rozświetlały nasze pochodnie. Sobota i niedziela były dniami intensywnej modlitwy połączonej z konferencjami i rozmyślaniami. Sobotni wieczór zakończyliśmy Adoracją i bardzo osobistym zawierzeniem siebie Jezusowi. Oczywiście nie zabrakło czasu na integracje - wspólne spacery, przygotowywanie posiłków i długie rozmowy, które nas bardzo do siebie zbliżyły, dzięki czemu czuliśmy się jak w jednej wielkiej, Bożej rodzinie :)

Magda Szczerkowska

x. Mateusz

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
231 0.085171937942505