Postanowiliśmy zamieszczać nasze "poczynania" również z grupy oazowej.
Na ostatnim spotkaniu odbyła sie tzw. celebracja 2 kroku, czyli Liturgia Słowa dotycząca Maryi jako niewiasty dziejów zbawienia; zwieńczenie kolejnego etapu formacji naszej wspólnoty.
Jeżeli chciałbyś maszerować w stronę Boga drogą, która wskazał Sługa Boży Franciszek Blachnicki (założyciel oazy) to zapraszamy Ciebie na nasze spotkania w czwartki do salki, o godz. 19:00.
Pozdrawiamy.
Ks. Paweł Pieper wraz z animatorami.